Fat och skålar Japan

Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan
Fat och skålar Japan

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FAT, SKÅLAR, 4 dlr., porslin, Japan, 1900-tal, Imari, höjd ca 4-9 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor, nagg

887409

2021-03-14