Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FAT, SKÅLAR, 4 dlr., porslin, Japan, 1900-tal, Imari, höjd ca 4-9 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor, nagg
887409
2021-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner