Manschettknappsask tenn

Manschettknappsask tenn
Manschettknappsask tenn
Manschettknappsask tenn
Manschettknappsask tenn
Manschettknappsask tenn
Manschettknappsask tenn
Manschettknappsask tenn
Manschettknappsask tenn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIDERHOLM & DAHLBERG, manschettknappsask, tenn, 1900-talets första hälft, dekor med man som kikar ned i asken, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´, diameter ca 6,5 cm

887411

2021-03-10