Dalahäst 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄST, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, höjd ca 61, längd 60 cm

Skador

887416

2021-03-13