Olle Almgren oljemålning

Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE ALMGREN (född 1914): "Snösmältning Stockbysjön april 1946", signerad samt daterad 46, olja på pannå, ca 45x75 cm

887432

2021-03-14