Väggskåp Kina

Väggskåp Kina
Väggskåp Kina
Väggskåp Kina
Väggskåp Kina
Väggskåp Kina
Väggskåp Kina
Väggskåp Kina
Väggskåp Kina
Väggskåp Kina
Väggskåp Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGSKÅP, Kina, 1900-tal, hardwood, glasad lucka, hyllinredning, rygg med spegelglas, bredd 50, djup 9, höjd 83 cm

Bruksskick

887433

2021-03-20