Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGSKÅP, Kina, 1900-tal, hardwood, glasad lucka, hyllinredning, rygg med spegelglas, bredd 50, djup 9, höjd 83 cm
Bruksskick
887433
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här