Fiskbestik, silver "

Fiskbestik, silver
Fiskbestik, silver
Fiskbestik, silver
Fiskbestik, silver
Fiskbestik, silver
Fiskbestik, silver
Fiskbestik, silver
Fiskbestik, silver

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

7 200 SEK

FISKBESTICK, 28 dlr, silver, Sachsisk modell, Cohr Danmark, bestående av: 14 fiskknivar, 14 fiskgafflar, vikt 1569 g

Smärre slitage, repor

887438

2021-03-11