Sittgrupp 19/2000-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SITTGRUPP, 6 dlr, 19/2000-tal, enligt uppgift Japansk, har stått på Japanska ambassaden i Köpenhamn, trä, glas och smide, bestående av, soffa, 2 fåtöljer, 2 sidobord samt soffbord, soffans längd ca 120, sitthöjd 43 cm
Slitage, märken, fläckar förekommer
1 st mutter saknas
Skivor med nagg
887441
2021-03-13