Sittgrupp 19/2000-tal

Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SITTGRUPP, 6 dlr, 19/2000-tal, enligt uppgift Japansk, har stått på Japanska ambassaden i Köpenhamn, trä, glas och smide, bestående av, soffa, 2 fåtöljer, 2 sidobord samt soffbord, soffans längd ca 120, sitthöjd 43 cm

Slitage, märken, fläckar förekommer
1 st mutter saknas
Skivor med nagg

887441

2021-03-13