Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teak, på hjultrissor, avtagbar bricka samt hylla nedtill, höjd ca 64, 68x44 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

887451

2021-03-14