Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPAR, 6 st., varav 3 med fat, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått och famille rose, höjd ca 3,5-8 cm
Nagg, en famillerosekopp med lagning
887452
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här