Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

10 500 SEK

1 500 SEK

KOPPAR, 6 st., varav 3 med fat, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått och famille rose, höjd ca 3,5-8 cm

Nagg, en famillerosekopp med lagning

887452

2021-03-09