Salladsbestick, silver

Salladsbestick, silver
Salladsbestick, silver
Salladsbestick, silver
Salladsbestick, silver
Salladsbestick, silver
Salladsbestick, silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALLADSBESTICK, 2 dlr, silver, Albrechtssons Guldsmedsaffär, Lund 1984, längd ca 25,5 cm, totalvikt ca 168 g

Smärre slitage, repor

887453

2021-03-11