Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALLADSBESTICK, 2 dlr, silver, Albrechtssons Guldsmedsaffär, Lund 1984, längd ca 25,5 cm, totalvikt ca 168 g
Smärre slitage, repor
887453
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här