Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

LARS LERIN (Sverige, Född 1954): ur serien "Mostrarnas Tid", träsnitt, signerad, daterad 86 samt numrerad 110/120, bildstorlek ca 47,5 x 32 cm.

Kuntoraportti

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

887454

Päivämäärä:

2021-03-14