Lars Lerin träsnitt
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
LARS LERIN (Sverige, Född 1954): ur serien "Mostrarnas Tid", träsnitt, signerad, daterad 86 samt numrerad 110/120, bildstorlek ca 47,5 x 32 cm.
Kuntoraportti
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.
887454
Päivämäärä:
2021-03-14