Zenith Armbandsur 18K 1960-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZENITH, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. NA 6469, kaliber 2542, diam ca 34 mm

Fint bruksskick. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

887464

2021-03-14