Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PAUL WUNDERLICH (1927-2010): Kvinna med hund, signerad, numrerad 43/90, färglitografi, oramat blad, bladmotiv ca 65,5x50 cm
887474
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här