Litografi Paul Wunderlich

Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich
Litografi Paul Wunderlich

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL WUNDERLICH (1927-2010): Kvinna med hund, signerad, numrerad 43/90, färglitografi, oramat blad, bladmotiv ca 65,5x50 cm

887474

2021-03-13