Litografi Sonnenstern

Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN (Tyskland 1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 56x79 cm

Zustandsbeschreibung

887475

2021-03-13