Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN (Tyskland 1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 56x79 cm
Zustandsbeschreibung
887475
2021-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner