Ett par Esko Pajamies Bonanza fåtöljer.

Klubbat för:

540 EUR

Utropspris

200 EUR

ESKO PAJAMIES, FÅTÖLJER, ett par, Bonanza, lösa stoppade dynor, bredd 80 cm, höjd 70 cm, djup 75 cm, Asko, 1970-tal.

Bruksslitage, smuts.

887478

2021-03-14