Donald William Olsson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DONALD WILLIAM OLSSON (1889-1961): Vinterlandskap, monogramsignerad, olja på duk, ca 80x65 cm

887501

2021-03-20