Pablo Picasson etsning

Pablo Picasson etsning
Pablo Picasson etsning
Pablo Picasson etsning
Pablo Picasson etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO, efter: På balettskolan, signerad i trycket, 279/300, etsning, bildmått ca 27x18,5 cm
Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich

887502

2021-03-09