Henri Matisse färglitografi

Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Nu bleu" signerad och daterad H. Matisse -52 i trycket, färglitografi ur Verve nr 35-36, bildmått ca 34x25 cm

887503

2021-03-09