Skrivbord, hylla samt skåp

Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp
Skrivbord, hylla samt skåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, HYLLA samt SKÅP, fanerat i teak, 1960-tal, skrivbord med tre lådor samt skåp, höjd ca 73, 221x52 cm, bokhylla höjd ca 101, 120x26 cm, skåp med dörrar, höjd ca 101, 100x35 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, jack, skrivborsskiva med ställvis hårdare slitage av repor, nyckel finns.

887504

2021-03-14