Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATUR, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), balusterformad, famille rose, höjd inkl. skärm ca 47 cm
Slitage, spricka, lagning, borrad för el, skärmen slapp
887507
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här