Bordsarmatur Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), balusterformad, famille rose, höjd inkl. skärm ca 47 cm

Slitage, spricka, lagning, borrad för el, skärmen slapp

887507

2021-03-09