Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Temptête, färgetsning u Hom´mere II- L´autre, signerad och numrerad 67/100, Litteratur: Ferrari 195, Sabatier 409, bildmått ca 49x37 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
887511
2021-03-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner