Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ADOLF BAUMGARTNER (1893-1939): Kvinnor vid kusten, signerad A. Baumgartner Junior, olja på duk uppsatt på pannå, 82x50 cm
Zustandsbeschreibung
Större lagning
887514
2021-03-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner