Sängbord björk och rot

Sängbord björk och rot
Sängbord björk och rot
Sängbord björk och rot
Sängbord björk och rot
Sängbord björk och rot
Sängbord björk och rot
Sängbord björk och rot
Sängbord björk och rot

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets slut, björk och rot, låda i sargen, tidningshylla, höjd 54, 53x38 cm

Slitage och ytskador

887516

2021-03-09