Skrivskåp
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVSKÅP, empire, 1800-talets första hälft, Danmark, 3 dlr, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i ben, invändigt med etikett "De ti forenede Sneckermesteres Meubelmagazin", höjd ca 208, 56x121 cm
Lagningar, fanérskador, sprickor
887527
2021-03-10