Bokhylla Mjölby intarsia

Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia
Bokhylla Mjölby intarsia

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIK MATTSON, sannolikt, sideboard med bokhylla, Mjölby intarsia, 1940-tal mahogny, med intarsia i form av scener ur "Tusen och en natt", höjd ca 75, 198x30 cm

Nyckel finns

Fanérskador

887534

2021-03-09