Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIK MATTSON, sannolikt, sideboard med bokhylla, Mjölby intarsia, 1940-tal mahogny, med intarsia i form av scener ur "Tusen och en natt", höjd ca 75, 198x30 cm
Nyckel finns
Fanérskador
887534
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här