Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 17 cm
Bruksslitage
887538
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här