Ljusstakar ett par gustaviansk stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 17 cm

Bruksslitage

887538

2021-03-13