Besticksdelar silver

Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver
Besticksdelar silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSKNIVAR, 1 par, Moskva 1850, MATSKEDAR, 1 par, gammal fransk, Zethelius Stockholm 1826, BORDSSKEDAR, 3 st, GAFFEL, Sverige 17/1800-tal, silver, vikt 514 g

Knivarna skadade, monogram och slitage

887541

2021-03-09