Besticksdelar silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSKNIVAR, 1 par, Moskva 1850, MATSKEDAR, 1 par, gammal fransk, Zethelius Stockholm 1826, BORDSSKEDAR, 3 st, GAFFEL, Sverige 17/1800-tal, silver, vikt 514 g
Knivarna skadade, monogram och slitage
887541
2021-03-09