Tavelramar

Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 4 st, 18/1900-tal, förgyllda, delvis med pastellage.
Innermått ca 200,5x90,5/ 100,5x81,5/ 86,5x71/ 100,5x72 cm

887543

2021-03-09