Soffa 3-sits 1900-tal

Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal
Soffa 3-sits 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SOFFA, 3-sits, 1900-talets andra hälft, lösa plymåer, klädsel i GP & J BAKER, längd ca 186, sitthöjd 44 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, fläckar

887556

2021-03-13