Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFA, 3-sits, 1900-talets andra hälft, lösa plymåer, klädsel i GP & J BAKER, längd ca 186, sitthöjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fläckar
887556
2021-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner