Vas och urna Kina

Vas och urna Kina
Vas och urna Kina
Vas och urna Kina
Vas och urna Kina
Vas och urna Kina
Vas och urna Kina
Vas och urna Kina
Vas och urna Kina
Vas och urna Kina
Vas och urna Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, URNA, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 13-16 cm

Nagg, slitage, spricka, den högre borrad

887561

2021-03-09