Matbord marmor och stål

Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål
Matbord marmor och stål

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets senare del, marmor på stålunderdel, höjd 75, 140x75 cm, reglerbara fotavslutningar

Avslag, repor och slitage

887564

2021-03-09