Leksakshäst

Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSHÄST, 1900-talets början, bemålat och skulpterat trä, betsel och sadel i skinn, stående på träplatta försett med stålhjul, total höjd ca 55 cm

Skador och slitage

887586

2021-03-11