Skulptur stork

Skulptur stork
Skulptur stork
Skulptur stork
Skulptur stork
Skulptur stork
Skulptur stork
Skulptur stork
Skulptur stork

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, i form av stork, rekvisita, stomme av gips och gasbindor, ben i stål, höjd ca 106, läng 102 cm

Skador

887591

2021-03-09