Jules Schyl

Jules Schyl
Jules Schyl
Jules Schyl
Jules Schyl

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): "SCHYL Pompeji 1960", signerad Schyl, a tergo betitlad och daterad, olja på pannå, ca 40x33 cm

887597

2021-03-12