Fat Sylvia Leuchovius

Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius
Fat Sylvia Leuchovius

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS (1915-2003), väggfat, "Paradis", Rörstrand,1970-tal, glaserat stengods, reliefdekor med fåglar, ca 43x26 cm

Stort nagg

887602

2021-03-12