Prada väska
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PRADA, handväska, i mörkbrun mocka, huvudfack med spänne i matterad vitmetall, utvändigt brickmärkt PRADA Milano, inredning med monogramvävt fodertyg i brunt, ett blixtlåsförsett sidofack, invändigt brickmärkt PRADA made in Italy, höjd ca 28 exl handtag, 37x13 cm
Bruksslitage samt lagning på insidan av ena handtaget
887604
2021-03-13