Prada väska

Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska
Prada väska

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PRADA, handväska, i mörkbrun mocka, huvudfack med spänne i matterad vitmetall, utvändigt brickmärkt PRADA Milano, inredning med monogramvävt fodertyg i brunt, ett blixtlåsförsett sidofack, invändigt brickmärkt PRADA made in Italy, höjd ca 28 exl handtag, 37x13 cm

Bruksslitage samt lagning på insidan av ena handtaget

887604

2021-03-13