Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Spansk landskapsvy, signerad Rudberg, olja på duk, ca 67x87 cm

Kuntoraportti

887608

Päivämäärä:

2021-03-09