Gustav Rudberg oljemålning
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Spansk landskapsvy, signerad Rudberg, olja på duk, ca 67x87 cm
Kuntoraportti
887608
Päivämäärä:
2021-03-09