Ett par byråar

Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅAR, 1 par, 1900-talets slut, fanerade i mahogny, höjd ca 80, 120x50 cm

Lådorna skeva/tröga, slitage

887609

2021-03-09