Matgrupp Åmells möbler
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, 7 dlr, matgrupp, "Karl", bestående av 6 stolar, lösa dynor samt 6 extra dynor, sitthöjd ca 44 cm, matbord med 2 iläggsskivor á 50 cm, höjd ca 73, 140x100 cm
Bruksslitage, repor, märken och färgbortfall, en stol med kraftigt slitage och märken från husdjur
887612
2021-03-14