Matgrupp Åmells möbler

Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler
Matgrupp Åmells möbler

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, 7 dlr, matgrupp, "Karl", bestående av 6 stolar, lösa dynor samt 6 extra dynor, sitthöjd ca 44 cm, matbord med 2 iläggsskivor á 50 cm, höjd ca 73, 140x100 cm

Bruksslitage, repor, märken och färgbortfall, en stol med kraftigt slitage och märken från husdjur

887612

2021-03-14