Väggskåp Åmells Julita

Väggskåp Åmells Julita
Väggskåp Åmells Julita
Väggskåp Åmells Julita
Väggskåp Åmells Julita
Väggskåp Åmells Julita
Väggskåp Åmells Julita
Väggskåp Åmells Julita
Väggskåp Åmells Julita

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, "Julita", väggskåp, invändigt med hyllplan, spröjasad dekor, höjd ca 47, 110x27 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, avslag, repor och märken

887621

2021-03-14