Partners desk valnöt

Partners desk valnöt
Partners desk valnöt
Partners desk valnöt
Partners desk valnöt
Partners desk valnöt
Partners desk valnöt
Partners desk valnöt
Partners desk valnöt
Partners desk valnöt
Partners desk valnöt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PARTNERS DESK, fanerat i valnöt och valnötsrot, 1900-talets mitt, fyra lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 75, 160x80 cm, nyckel saknas

Slitage, fanerskador, nyckel saknas

887622

2021-03-12