Skåp Åmells Julita

Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita
Skåp Åmells Julita

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, "Julita", skåp, tvådelat, ovandel med vitrin, underdel skåp samt 2 lådor, höjd 189, 104x41 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken och avslag, nyckel medföljer vid utlämningen

887625

2021-03-14