Skåp Åmells Julita
Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, "Julita", skåp, tvådelat, ovandel med vitrin, underdel skåp samt 2 lådor, höjd 189, 104x41 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken och avslag, nyckel medföljer vid utlämningen
887625
2021-03-14