Bordspendyl 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
2 400 SEK
BORDSUR, 1800-talets andra hälft, Japy Frères, Frankrike, förgylld brons, dekor av jaktgudinna, urtavlans diameter 10, yttreurtavlas diameter 12, höjd ca 35 cm
Sliten förgyllning, pil bruten, SAV ansvarar ej för funktion.
887626
2021-03-12