Byrå 1900-talets andra hälft

Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID JONSSON-GREMO, byrå, Ahlstrand Snickeri, 1900-talets andra hälft, bemålad, dragknoppar i mässing, höjd ca 76, 80x45 cm

brukslitage, smärre märken

887636

2021-03-10